EGEÇEDER- Ege Bölgesi Çevirmenler ve Çeviri Büroları Derneği - Haber-detay

İZMİR TİCARET BORSASI’na çok önemli bir ziyarette bulunduk.

EGEÇEDER Yönetim Kurulu olarak dün itibariyle İZMİR TİCARET BORSASI’na çok önemli bir ziyarette bulunduk. Türkiye’de ticaret borsacılığı, 1891 yılında "İzmir Ticaret ve Sanayi Borsası" adıyla günümüzdeki İzmir Ticaret Borsası’nın kurulmasıyla başlamıştır. İzmir Ticaret Borsası’nın temeli, 1891 yılında Nişli Hacı Ali Efendi ve onun etrafında toplanan bir avuç tüccarın çabaları ile atıldı.
Yönetim kurulumuzu çok sıcak bir şekilde karşılayan, bizlere her türlü konuda yardımcı olacağını ifade eden Genel Sekreter Dr. Erçin Güdücü’ye çok teşekkür ederiz. Kurum ve kuruluşlara yaptığımız temasların pozitif sonuçlarını görmek hepimizi çok mutlu ediyor. Kendileriyle de bundan sonra yakın temas halinde bulunacağız. Kurumsallaşma adına pek çok pek çok projeyi hayata geçiren EGEÇEDER, bundan sonra da aynı istek, azim ve kararlılıkla sektörümüz adına çalışmaya devam edecektir.
Üye sayısı hızla atan derneğimize bölgemizde faaliyet gösteren nitelikli çevirmenler arkadaşlarımız www.egeceder.org adresinden bize ulaşmak suretiyle kayıt yaptırabilirler.

Diğer Haberler