EGEÇEDER- Ege Bölgesi Çevirmenler ve Çeviri Büroları Derneği - Haber-detay

Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) Yönetim Kurulu Toplantısı

Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) Yönetim Kurulu olarak İzmir'deki ofisimde biraraya geldik. Değerli dernek başkanlarımızı güzel şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duydum. Ayağınıza sağlık, iyi ki geldiniz!
Bu bağlamda Gürkan Gülpınar, Taş Ali Koçer, Cem Ramazan Yıldırım, Arif Tahsin Arifoğulları, Hakan Atlıhan ve mali müşavirimiz Hayrettin Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. EGEÇEDER (Ege Bölgesi Çevirmenler ve Çeviri Büroları Derneği), MARÇEVDER (Marmara Çevirmenlik Derneği), ANKAÇED(Ankara Çevirmenlik Derneği), UDİÇED (Uluslararası Dil ve Çeviri Derneği) ve GAÇED (Gaziantep Çevirmenlik Derneği) olarak önyargılara karşı mücadele veren güçlü bir platform oluşturduk. Her anlamda yeni bir dönem başlıyor. İzmir’de gerçekleştirdiğimiz toplantının federasyonumuza ve sektöre hayırlı olmasını diliyorum.
Kuruluş değerlerimizi, emekçi dostlarımızın da desteğiyle, yeni bir mücadele ruhu ile büyütüp yarınlara taşıyarak güçleneceğiz! Camiamız ayağa kalkmalı, birleşmeli ve mücadele etmeli! Sesimizi duyuracağımıza eminim. Tek ses, tek yürek olmalıyız, davamız ortak! Mesleğimizin hak ettiği itibarı ve değeri görmesini istiyoruz. Desteklerini esirgemeyen tüm dostlara saygı ve sevgilerimi sunuyoruz.
Diğer Haberler